Duşakabin Hizmet bölgelerimiz

Günümüzde artık her banyo da görmeye alışık olduğumuz duş kabinleri teknolojinin gelişmesi ile ihtiyacımızın çok ötesinde özelliklere sahip durumda satışa sunulmaktadır.

Okunma Sayısı: 952
Tarih: 29.03.2017 00:00

Günümüzde artık her banyo da görmeye alışık olduğumuz duş kabinleri teknolojinin gelişmesi ile ihtiyacımızın çok ötesinde özelliklere sahip durumda satışa sunulmaktadır. Eski olan duş kabininizi yenilemek veya yeni bir duş kabini satın almak istiyorsanız mağazaları dolaşmak modelleri incelemek zamanınızı alıyor ise internetten tüm model seçeneklerini inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapıp telefonda sipariş bile verebilirsiniz. Bu konuda birçok çeşide ve ucuz fiyatlara sahip olan nokta duş www.noktadusakabin.com web sitesini hizmete sunmuştur, bu sitede her banyo ölçüsüne uygun çeşitli fiyat aralıklarında duş kabin modelleri bulunmaktadır. Aradığınızı bulamasanız bile müşteri temsilcisini arayıp banyonuza neyin uygun olabileceği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Nokta duş müşteri temsilcisi haftanın 6 günü sabah 9:30 ile akşam 21:30 saatleri arasında tüm sorularınızı cevaplayıp siparişinizi almaktadır. Müşteri temsilcisine telefon veya sosyal medya kanallarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Whatsapp  hattı da bulunan müşteri hizmetleri  banyo resminizi gönderip banyonuza uygun ölçülerde istemiş olduğunuz ürünün fiyatını anında size bildirmektedir.Firma yetkilisi barış ateş beyin verdiği bilgiye göre  Ön keşif’e çağırıp zaman kaybetmek istemeyenler için en kolay yöntem olan whatsapp iletişimi son zamanlarda en çok kullanılan iletişim aracı olmuş durumdadır. Bu yöntem ile banyonun durumuna uygun ölçüde nasıl bir duşakabin yaptırabileceği hakkında bilgi isteniyor, kaç gün içinde hazırlanabileceği ve fiyatını sorup kafasında oluşan tüm sorulara cevap bulması halinde kolayca sipariş verebiliyor.

Duşakabin Hizmet bölgelerimiz


Ürünlerinizi hangi bölgelere ulaştırabiliyorsunuz?  Barış ateş: İstanbul Avrupa yakasında şile, çatalca, Silivri haricinde bulunan tüm ilçelere nakliye ve montaj hizmeti verilmektedir. Anadolu yakası için haftanın belirli bir günü Sultanbeyli, tuzla haricinde bulunan tüm ilçelere hizmet verilmektedir. Ayrıca İstanbul dışında bulunan Ankara ve İzmir illerinde üretici bayilerimiz aracılığı ile bu illerde belirli ilçelere montaj hizmeti vermekteyiz. Diğer illere ise İzmir bayiimizden peketli olarak ürünlerimizi kargo ile sipariş verilen adreslere gönderi yapmaktayız. Ürünlerinizi Nasıl sipariş edebilirizBarış ateş: Ürün seçiminizi yaptıktan sonra siparişinizi ister telefondan ister online mağazamızdan veya fabrikamıza gelip direk olarak kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 


Etiketler: duşakabin

Diğer Gündem haberleri

  • PAYLAŞ
Yorum Bırak