Ucuz fiyatlı duş kabini

Duşakabin Fiyatları Ortalama olarak 200 tl ile 1100 tl arasında ölçü ve modelle göre değişmektedir.

Okunma Sayısı: 764
Tarih: 16.12.2015 18:13

Ucuz ekonomik fiyatlı bir ürün arıyorsanız, kısa süre ile sizi idare edecek genellikle yapı marketlerde satılan İthal duş kabini almanızı tavsiye ediyorum.  zira ithal kabinlerden ucuzunu bulmanız da çok zor.  İthal kabin almanın ne gibi bir sıkıntısı var? Çok basit bir darbeyle hatta çok yaşanılan bir sorun montaj sırasında camın aniden patlaması, bir parça camın kırılması durumunda ürünün yedek cam temini olmayıp duş teknesine kadar tamamının değiştirilip yenisin alınmak zorunda kalınması gibi sorunu vardır. Bu sizin için sorun mu peki, değil olabilir.

Bu nedenle fazla arama yapmayın gidin bir yapı markete ürünü koyun arabanızın bağajına getirin evinize mahallenizdeki tesisatçıyı çağırın 100 tl bedel ödeyerek montajını da yaptırın oh mis gibi görüntü size.

Peki nasıl Yapmalıyın?

Sorunsuz uzun yılları kullanabileceğiniz garantili bir duşakabin istiyorsanız, “yerli duşakabin den şaşmayın keza bir kaza sonucu camı kırılmış olsa temperli olduğundan insan vücudu kesmez %100 güvenlidir, aynı zamanda kırılan camın tek parça halinde temin imkanı da vardır tümden kabininiz çöp olmaz. İthal kabine göre %50 daha pahalı olsa da güvenlik açısından ve de parça teğmini açısından yerli duşakabin alarak daha karlı bir iş yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Bir çok kişiden duyduğumuz gibi ithal kabin içinde garanti veriyorlar! Doğru veriliyor fakat duşakabinde müşteri kaynaklı hiçbir duruma karşı garanti verilmiyor, kırılma durumu da müşteri kaynaklı ve parça teğmini yok yani ürün garantili olsa da tümden çöp oluyor ve yenisi sipariş ediliyor.

Kaynak: https://noktadusakabin.wordpress.com/2015/12/16/ucuz-ekonomik-fiyat-dusakabin/


Etiketler: Ucuz fiyatlı duş kabini -Ucuz duş kabini -duş kabini

Diğer Gündem haberleri

  • PAYLAŞ
Yorum Bırak