En Ucuz Duşakabin Nereden Alınır

En Ucuz Ekonomik fiyatlı Duşakabin Almak için internetten ve çevrenizde bululan yapı marketlerden fiyat araştırması yapıyorsanız, Sizler için en ucuz duşakabini satın alabileceğiniz yeri bulduk.

Okunma Sayısı: 409
Tarih: 23.01.2019 12:17

En Ucuz Duşakabin Nereden Alınır?

En Ucuz Ekonomik fiyatlı Duşakabin Almak için internetten ve çevrenizde bululan yapı marketlerden fiyat araştırması yapıyorsanız, Sizler için en ucuz duşakabini satın alabileceğiniz yeri bulduk. Piyasa fiyatlarına göre %15 daha uygun fiyatlara satış yapan firma, Satışını yapmış olduğu ürünleri kendi imalat yerinde üretip aracısız direk satış yapıyor. İlk elden aldığınız için bölgenizde size yakın olan Pimapenci, Nalbur Yapı Market gibi aracılara ek ödeme yapmıyorsunuz. Ayrıca İstanbul Ankara ve İzmir de üretici bayilikleri bulunan firma bu illerde verilen siparişleri ücretsiz olarak adrese teslim edip montaj hizmeti de veriyor.

Bahsetmiş olduğum firma “NOKTA DUŞAKABİN”  Firma 2011 yılında başlamış olduğu duşakabin imalatı ve satışı işini üstte belirtiş olduğum 3 ilde sürdürmekte, ayrıca diğer illere kargo ile ürün gönderimi de yapmaktadır. Ürün siparişi telefondan ve internet sitesinde Online olarak verilmektedir. Ürün detayları ve fiyatları yer alan internet sitesinde ödemelerinizi 12 taksitle de yapabilirsiniz.

Özel ölçü Teknesiz duşakabin imalatı yapan firma her banyo ölçüsüne uygun istenilen ölçüde üretim yapmaktadır. İnternet sitesinde satışı yapılan Temperli cam ve mika cam duşakabin Çeşitleri bulunmaktadır. Banyo ölçülerinize uygun en ucuz duşakabin fiyaları hakkında bilgi almak için WhatsApp dan banyonuzun resmini gönderip istemiş olduğunuz modeli belirterek anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürünler hakkında soru sormak veya talepte bulunmak için, Firma ile iletişime geçmek için oldukça fazla seçenek vardır. WhatsApp dan, Site Üzerinden Online mesaj bölümünden, Mail ve telefondan firmaya ulaşabilirsiniz.

·       0212 504 91 47 Sipariş Hattı

·       0538 327 39 10 WhatsApp Danışma Hattı

·       İnfo@noktadusakabin.com

·       www.noktadusakabin.com

Duşakabin yalnızca varlıklı insanlar için kusursuz olabileceğini düşünüyorsanız yanıldığınızı belirtmek isteriz. Sizi yansıtan, şık, konforlu ve davetkâr bir banyo yaratmak için ihtiyacınız olan temel şey geniş bir bütçe değil, yaratıcılık, yenilikçi ve özgün fikirler sadece. Tabii belli başlı dekorasyon kurallarını da bildiğinizde oldukça küçük bütçelerle yaşam alanlarında harikalar yaratmak mümkün hale geliyor. Peki banyonuzu ucuza nasıl dekore ederiz? İşte bu yazımızda birbirinden farklı ve şık fikirleri farklı mekanlara uyum sağlayacak ekonomik önerilerle örneklendiriyoruz.

Farklı ve sıra dışı fikirlere geçmeden önce banyonuzu daha şık gösterecek belli başlı dekorasyon hilelerinden bahsedelim. Kalabalık ve göz yoran bir görüntü, ucuz ya da pahalı her tür dekorasyonun en büyük düşmanıdır. Banyoda  güzel bir görünüm ve ferah bir atmosfer ortaya çıkarmak istiyorsanız önce fazlalıklardan arındırmalısınız. Temizlik ve kullanılmayan fazla eşyaların ortalıkta olmadığı bir banyo her zaman en pahalı ve kalabalık dekorasyonlardan daha dikkat çekicidir. Yani eğer banyonuzda düşük bütçeli bir değişim ve güncelleme yapmak istiyorsanız kullanmadığınız eşyaları, ıvır zıvırı, eski mobilyaları ve gözünüze kalabalık görünen her gereksiz eşyayı evinizden çıkararak işe koyulabilirsiniz. Emin olun bu kadarı bile büyük bir fark yaratmaya yetecektir.

İnternet çağında yaşıyor olmanın en güzel yanlarından biri de pek çok farklı mağazadan ve uzak şehirlerden ve hatta yurtdışından bile istediğiniz ürünleri kargo yoluyla ve tek tıkla evinize getirtebiliyor olmak. Tabii bir şey satın alacağınız zaman seçeneklerin bu kadar fazla olması indirim ve fırsatları da oldukça arttırıyor. Banyonuzun dekorasyonu söz konusu olduğunda istediğiniz Duşakabin ve aksesuarları ilk gördüğünüz yerden ve ilk gördüğünüz anda satın almak yerine, fırsat ve kampanyaları bekleyip, indirim uyarılarını takip ederseniz eviniz için ayırdığınız bütçenin epeyce bir rahatlayacağını söyleyebiliriz.

KAYNAK: Ekonomik Fiyatlı Duşakabin


Etiketler: Ucuz Duşakabin -En Ucuz Duşakabin

Diğer Haberler haberleri

  • PAYLAŞ
Yorum Bırak