Özel Ölçülerde Duşakabin Fiyatları

İdealinideki Banyo İçin Size Özel Çözümler Sunan Web Sitemizin Sponsor Firması Nokta Duşakabin: İstanbul,Ankara Ve İzmir İllerinde Hizmet Vermektedir.

Okunma Sayısı: 3655
Tarih: 02.02.2013 00:00

Kalite ve uygun fiyat sloganı ile sektörde önde gelen firmalardan olan nokta duşkabin, Banyo ölçülerinize uygun özel ölçülerde çözümler üreterek idealinizde banyoyu oluşturmaktadır. Firmamız Üretim Satış Ve Montajı Kendi Firmasının  profosyönel ekiyle yapmaktadır.İdealinizde duşakabin için firma personelimiz öncelikle ücretsiz keşif yapıp banyonuza uygun olabilecek ölçüleri tespit etmekte ve banyonuza uygun olabilecek çözümleri üreterek sizlere sunmaktadır.

DUŞAKABİN FİYATLARI

Model Ve Ölçü Aralığına Göre Belirlenen Duşakabin Fiyatları , Tek Fiyat Kampanyamız`dan Dolayı , Ürün Detaylarında Yayınlanan Duşakabin fiyatlarıkaldırılmıştır.

Oval ,Kare Ve Dikdörtgen Duşakabin Modellerinde 200 cm kadar Olan ölçülerde tüm ürünlerimizde Model ne olursa olsun tüm ürünlerimizde geçerli olan fiyatımız,altta belirtilen duşakabin fiyat listesine göre uygulanmaktadır. Altta belirtilen Duşakabin  fiyat listesi Duşakabin fiyatları için geçerlidir.Duş teknesi ve küvetler fiyata dahil değildir. Bu Fiyatlar istanbul  il sınırları içerisinde nakliye montaj dahil fiyatlardır. bu iller dışından gelen siparişlere kargo ve ambarlar vasıtası ile karşı ödemeli olarak ürünlerimiz istanbul`dan gönderilmektedir.

sitemiz üzerinden online verilen siparişlerinizde müşteri temsilcimiz sizi arayıp siparişiniz ile ilgili sizden teyid almadan imalat aşamasına geçmemektedir. siparişleriniz ile ilgili lütfen 0212 504 91 47 telefondan bizleri arayınz veya iletişim formuna sizleri bizim aramamız için iletişim bilgilerinizi bırakmanızı rica ediyoruz.

Duşakabin`de Kalite, Firmamız İçin En Öncelikli Konulardan Birisidir. Firmamız Kullanıcılarına Duşakabin satışı yaparken, en ucuz duşakabin diyil, kaliteli duşakabin satmaktadır. Duşakabin`de iddamız ucuz ürün satmak diyil iddamız kaliteli Duşakabinsatışı yapıp %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.Sizde kaliteye önem verenlerden iseniz en doğru adres olan yerdesiniz . firmamız satışını yapmakta olduğu tüm duşakabinler`de %100 yerli malzeme kullanarak üretim yapmaktadır.

Duşakabin ,Küvet,jakuzi ve duş teknesi satış ve montaj hizmeti yapmakta olan firmamız istanbul,ankara ve izmir il sınırarı içerisinde bulunan tüm ilçelere nakliye ve montaj hizmeti sunmaktadır. bu iller dışından gelen siparişlerde ürünlerimiz istanbul fabrikamızdan ambar veya kargo ile müşterilerimize gönderi yapılmaktadır.

Üretimini yapmakta olduğumuz Duşakabin Modelleri,cam ve mika (polistren cam) duşakabin modelleridir. mika cam duşakabinler,king seri ve fiesta seri olarak 2 ayrı seride üretilmektedir. Cam Duşakabin Modelleri İse 4,5 ve 6 mm cam kalınlığında3 ayrı seride üretilmektedir. üretimini yapmakta olduğumuz " Duşakabin Fiyatları  " hakkında bilgi almak için fırsat köşesi bölümüne bakabilirsiniz.


Etiketler: duşakabin fiyatları -duşakabin

Diğer Haberler haberleri

  • PAYLAŞ
Yorum Bırak