Sektörünün Uzmanlarıyla Kadir Has Üniversitesi’nde Buluşun

Gayrimenkul sektörünün yöneticileri ve yönetici adayları, Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Sertifika Programları ile mesleki gelişim olanağı buluyor; ayrıca programlarla sektöre yetkin insan kaynağı, özellikle genç̧ yöneticiler kazandırılıyor

Okunma Sayısı: 3626
Tarih: 09.02.2013 14:14

Gayrimenkul sektörünün yöneticileri ve yönetici adayları, Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Sertifika Programları ile mesleki gelişim olanağı buluyor; ayrıca programlarla sektöre yetkin insan kaynağı, özellikle genç̧ yöneticiler kazandırılıyor
Sertifika programlarına gayrimenkul yatırım ortaklıkları, inşaat şirketleri, gayrimenkul ofisleri, belediyeler, bankalar gibi sektörün farklı kurumlarından mimarlık, mühendislik, işletme, gayrimenkul değerleme, hukuk, finansman, iletişim gibi farklı disiplinlerden uzman ve yöneticilerin yanı sıra yatırımcılar, gayrimenkul ofis sahipleri ve arsa sahipleri katılıyor. 

Sertifika Programlarının sektörün nitelikli yönetici ihtiyacını karşılamak için yapıldığını açıklayan Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Koordinatörü Hülya Uğuz Yedievli “Sektörün önemli yönetici ve akademisyenleri eğitmen ve konuk konuşmacı olarak katılıyor. Katılımcılar sektör ve gayrimenkul geliştirme sürecine yönelik bilgi ve yetkinlik kazanıyorlar. Ayrıca yatırımcılar, arsa sahipleri de yatırımlarını yönetmek için ilgi gösteriyor.” diye konuştu.

Yedievli sözlerini şöyle sürdürdü: “Derslerde uygulamaya yönelik temel bilgiler, eğitmenlerin sektördeki deneyimleriyle harmanlanarak ele alınıyor, katılımcılar güncel iş sorunlarını tartışma olanağını buluyorlar. Aynı zamanda derslerde ulusal ve uluslararası benchmarklar inceleniyor.”

hurriyetemlak.com Genel Koordinatörü Sayın Ahmet Kurşunlu Bahar Dönemi Konuk Konuşmacısı

hurriyetemlak.com Genel Koordinatörü Sayın Ahmet Kurşunlu, 15 Şubat’ta başlayacak Bahar Döneminde “Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi Sürecinde Hukuk, Finansman, Değerleme ve Enerji Etkin Binalar Sertifika Programı”na konuk konuşmacı olarak katılacak. Sayın Kurşunlu gayrimenkul geliştirme süreci ve medyanın kullanımı hakkında deneyimlerini paylaşacak.  

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisinin Sertifika Programlarında hurriyetemlak.com üyelerine özel indirim

hurriyetemlak.com üyeleri 2013 bahar döneminde düzenlenecek 18 ve 36 saatlik sertifika programlarına katılımda %10 ila %25 indirimden faydalanacaklar.

Programda katılımcılar gayrimenkul sektöründe pazar araştırma, proje geliştirme ve pazarlama, arazi seçimi, enerji etkin bina ve sürdürülebilir yerleşme birimleri, kentsel dönüşüm, paydaş̧ analizi, işbirliği oluşturma, projelerin iletişimi, planlama ve hedef belirleme alanlarında yöntem öğreniyor, uz görü kazanıyorlar.

Sertifika Programları ile katılımcılar sektörü bütünsel değerlendirme, projelerde riskleri görme, alternatifleri ortaya koyma, süreçleri etkili ve verimli yönetme, etkili iletişim, kişisel planlama ve hedef belirleme yetkinliklerini geliştiriyor. Aynı zamanda sektör networklerini güçlendiriyor.

Daha detaylı bilgi için, http://www.khas.edu.tr ve (212) 533 65 32 / Dahili: 1219.


Etiketler: Kadir Has Üniversitesi

Diğer Haberler haberleri

  • PAYLAŞ
Yorum Bırak