Endora ERYAMAN’DA YENİ BİR DÜNYA.

Endora - Arıkan-Gündüz Yapı - Toprak İnşaat ERYAMAN’DA YENİ BİR DÜNYA.

Okunma Sayısı: 7243
Tarih: 18.05.2013 14:43

Endora


ERYAMAN’DA YENİ BİR DÜNYA!
Şimdi Eryaman’da, tüm öğeleriyle siz ve sevdiklerinizin mutluluğu için tasarlanan, yeşille örülü, huzurlu bir dünya kuruluyor. Endora, yaşamınıza bambaşka renkler katmak için Arıkan-Gündüz Yapı ve Toprak İnşaat’ın ortaklığında hayata geçiriliyor.

ERYAMAN’IN EN YEŞİL KONSEPTİ!
Eryaman’ın m2 başına en yeşil konut konsepti Endora, 15.000 m2 yeşil alanın yanı sıra site içi sosyal donatıları göz önüne alındığında gerek çeşitliliği, gerekse yeşille iç içe mimari detaylarıyla bölgenin yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor.

YAŞAM KONFORU YENİDEN TANIMLANIYOR!
4+1 konut tipinde 3 blok 160 konuttan oluşan Endora, ev kavramını sıcacık bir yuvaya, konut anlayışını yepyeni bir fikre dönüştürüyor. Açık ve kapalı alanda birçok imkân sunan Endora, bilardo, pinpon, langırt, hava hokeyi ve masa futbolundan oluşan oyun salonu ile PS3 ve dev ekranda maç keyfini yaşayabileceğiniz eğlence salonu ve cep sineması ile mutlu anlar yaşamanıza olanak sunuyor. Açık alanda ise basketbol ve voleybol sahaları, hobi bahçeleri, yürüyüş yolu ve fitness salonu ile sporu hayatınıza entegre etmenizi sağlıyor.

GÜNEŞ, HAVUZ, TERAS… ENDORA’DA RAHATLAYIN BİRAZ!
Güneşlenme teraslarıyla sarılı açık yüzme havuzu ve ailece oturabileceğiniz pergolelerin yer aldığı süs havuzlarıyla yaşamın tadını çıkaracağınız Endora, her yaştan çocuklara hitap eden oyun alanları ve parkları, 24 saat güvenliği, kapalı devre kamera sistemi, tüm dairelerde görüntülü interkom ve depreme dayanıklı yapı sistemi ile de güvenli bir yaşam sunuyor.

İNŞAAT BİTTİ ACELE EDİN!
Eryaman’a büyük bir değer, keyifli bir yenilik katacak olan Endora’nın 3 blok inşaatı da tamamlandı. Ev almayı düşünenler için kaçırılmaz bir fırsat olan Endora, çok kısa bir süre sonra kendi evinizde yaşama olanağı sunuyor.

Diğer spor haberleri

  • PAYLAŞ
Yorum Bırak