Hayat Park İstanbul

Hayat Park İstanbul - BAYRAK ALKAN ATAMER İŞ ORTAKLIĞI Yeni İstanbul`a Yeni Hayat

Okunma Sayısı: 1474
Tarih: 14.03.2015 19:29

Hayat Park İstanbul
İstanbul`un yükselen değeri Halkalı`nın yeni gözdesi Hayat Park İstanbul; merkezi konumu ve sosyal alanlarıyla hem ailelerin hem de yatırım yapmak isteyenlerin tercihi.

Aradığınız huzurlu ve güvenli hayat artık şehrin tam merkezinde, Hayat Park İstanbul`da.

Basın Ekspres Yolu`nun hemen yanı başında yer alan Hayat Park İstanbul, Atatürk Havalimanı`na sadece 5 dakikalık mesafede. 212 AVM, Mall Of İstanbul ve Arenapark ile iç içe. Mehmet Akif Ersoy ve Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma hastanelerine, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi`ne, lise ve ilkokullara yakın konumuyla çocuklu ailelerin gözdesi.

Şehrin yeni yaşam projesinde siz de yerinizi alın! Kaliteli malzeme kullanımıyla fark yaratan dairelere sahip olmak, cazip fiyatlar ve farklı ödeme planlarıyla çok kolay.

Ulaşımın, eğlencenin ve hayatın merkezi; Hayat Park İstanbul!

Neler var?
 
Geniş metrekarelere sahip 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle huzurlu bir aile ortamı vaat eden Hayat Park İstanbul`da çocuklar ve gençler için güvenli oyun ve aktivite alanları, büyükler için sosyalleşme ve spor alanları bulunuyor. 114 daireden oluşan projede, alan kaybı en aza indirilmiş geniş ve ferah kat planları, fark yaratan kaliteli malzeme kullanımıyla tamamlanıyor.


Etiketler: Hayat Park İstanbul -Hayat Park

Diğer spor haberleri

  • PAYLAŞ
Yorum Bırak