Markiz Ihlamurkent

İnşaat sektöründe hep ilkleri ve en iyisini yapmayi hedefleyen grubumuz, şimdiye kadar Turkiye`nin dört bir yanında yüzlerce konut ve işyerinin inşaatını gerçekleştirmistir.

Okunma Sayısı: 2116
Tarih: 14.03.2015 19:44

Markiz Ihlamurkent
İnşaat sektöründe hep ilkleri ve en iyisini yapmayi hedefleyen grubumuz, şimdiye kadar Turkiye`nin dört bir yanında yüzlerce konut ve işyerinin inşaatını gerçekleştirmistir. Yapımı tamamlandğında Ankara`nın en yüksek yaşam kulesi olan Okyanus Plaza Eryaman ( 28 kat ) Ankara, yüzlerce dünya markasının şehre ilk mağazasını açtığı Çankırı`nın ilk ve tek alisveriş merkezi olan Yunus Avm, yüzlerce dükkan ve tesisten oluşan Eryaman-Ankara`nın yaşam kompleksi Dolphin Avm ve Flipper Life center, yine Turkiye standartlarının üzerinde inşaat kalitesi ile Çankırı Şehirlerarası Otobüs terminali inşaatı bunlardan bazıları...


Marşandiz Yapı ve teknik olarak inşaat alanındaki tecrübemizi şimdi Türkiye`nin gururu Eskişehir`e taşımak için Ihlamurkent`i seçtik. Tertemiz havası, şehre yakınlığı, altyapısı, okullara ve üniversitelere olan yakınlığı, düzenli yapılaşması kendimizi bu semte ait hissettirdi. Kalite, sağlamlık, yenilikçilik vizyonumuz ile Markiz Ihlamurkent projemizi siz değerli Eskişehirlilerin beğenisine sunuyoruz. Son projemiz olan Markiz Ihlamurkent projemiz şimdilik 5 etaptan oluşmakta ve yaklaşık 600 konut ve işyerinden oluşmaktadır.


Etiketler: Markiz Ihlamurkent

Diğer spor haberleri

  • PAYLAŞ
Yorum Bırak